تبلیغات
آشنا - دین‌هایی برای خنده، بخوانید و بخندید!!!
 
آشنا
در آشنا لحظات زیبا و مفیدی را تجربه کنیم
درباره وبلاگ


محلی برای تبادل اطلاعات

مدیر وبلاگ : محمدی
مطالب اخیر
نویسندگان
داشتم سخنرانی استاد رائفی پور را گوش می کردم از انحرافات تورات می گفت آنجا که یعقوب نبی با خدا کشتی گرفت! (توجه کنید مخلوق با خالق کشتی می گیرد ) یعقوب زیر یه خم خدا را گرفته بود و ول نمی کرد، داشت صبح میشد و خدا بایستی قبل از طلوع خورشید به آسمان باز می گشت! آخر او روز جایی در روی زمین نداشت!

خندیدن

یعقوب به خدا گفت تا برکتم (برکت یعنی نبوت) ندهی ولت نمی‌کنم(پیغمبری بر اساس زور! احتمالا رضازاده هم کاندید خوبی برای نبوت است) و خدا بخاطر نزدیک بودن فجر پرسید نامت چیست؟ یعقوب، گفت دیگر تو را یعقوب نخوانند نام تو اسرائیل است چرا که با خدا و انسان مجاهده کردی و بر او نصرت یافتی!!!

او می‌گفت همین تفکر را در وهابی‌ها می‌بینیم در وهابیت اگر کسی قائل به این باشد که خدا روز در روی زمین حضور دارد مهدور الدم است( ریختن خون او مباح است )

و یا از خدای بهائیان گفت از محمد علی باب، ابتدا خود را باب امام زمان نامید، پس از مدتی گفت من خود امامم تا کار بجایی رسید که گفت من خود خدا هستم!!!

خدایی که امیر کبیر او و پیروان اصلی‌اش را به چاه توالت انداخت و گفت تا توبه نکنید باید همانجا بمانید( خدایی که به چاه توالت انداختندش )

و خدا توبه نامه نوشت و این نوشته در کتابخانه مجلس بعنوان سند ملی نگهداری می شود!!!

خدایی باید بیشتر به این دین‌ها خندید یا پیروان آن؟ تحریف‌کنندگان و سازنندگان این ادیان منافع دنیایی خود را دنبال می‌کردند، پیروان آنها دنبال چه چیزی‌اند؟

آخر کدام عقل سلیم قبول می‌کند خدا با بنده‌اش کشتی بگیرد، خدایی که زورش به مخلوقش نمی رسد؟

آخر مگر می‌توان برای خدا جسم قائل شد، اگر دارای جسم است بالاخره روزی باید فرسوده شده و از بین برود، خالق او کیست؟

بدتر از این خدا بهایی‌هاست خدایی که به چاه توالت انداختندش!

یا خدای وهابی‌ها را بگو روز نمی‌تواند در زمین بماند، آخر الاغ پس چگونه به حساب و کتاب بندگانش در روز خواهد رسید؟ احمق‌هایی که در خلق این نظریه حواس‌شان نبوده کره زمین گرد است و همیشه یک قسمت از آن شب، خدایی که در زمین گیر افتاده است و از قسمتی به قسمت دیگر جابجا می‌شود و حساب کائنات از دستش خارج شده است!!!

خدایا این‌ احمق‌ها خود را منفجر می‌کنند تا به بهشتی بروند که تو خود نمی‌توانی در آنجا حضور داشته باشی!!!نوع مطلب : فرهنگی اجتماعی، 
برچسب ها : بخوانید و بخندید، انحرافات تورات، نام تو اسرائیل است، خدا توبه نامه نوشت، خدای بهائیان، خدای وهابی‌ها، به بهشتی بروند،


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :